Krok po kroku

Co zrobić krok po kroku, żeby rozpocząć kurs na prawo jazdy?

KROK 1: ZAPISZ SIĘ NA KURS

Możesz to zrobić: mailem w zakładce kontakt, sms-em, osobiście w naszym biurze w Chotomowie przy ul. Piusa XI 47 d lub telefonicznie

podając nr PESEL, nr PKK ( KROK 2 i 3 ), imię i nazwisko oraz nr telefonu.

KROK 2: LEKARZ

Niezbędna będzie wizyta u lekarza medycyny pracy celem uzyskania orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do kierowania pojazdami.
Polecamy w Legionowie dr Pankowska ul. Reymonta 5 lub dr Rowicka ul. Krasińskiego 64.

KROK 3: STAROSTWO POWIATOWE

Po uzyskaniu zaświadczenia od lekarza, należy udać się do starostwa powiatowego właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania w celu uzyskania numeru PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę).
Jakie dokumenty są niezbędne aby uzyskać Profil (PKK)?

• wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy (do uzyskania w urzędzie)
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami (j.w.)
  • dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
  • zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm
  • ksero dowodów osobistych obojga rodziców w przypadku nie ukończenia 18 roku życia lub obecność jednego z rodziców z dowodem osobistym
  • pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych w przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia link do formularza zgody opiekunów

KROK 4: ROZPOCZĘCIE KURSU

Teraz zostało już tylko zgłosić się osobiście lub telefoniczne do biura naszej szkoły w celu ustalenia przebiegu szkolenia oraz znalezienia pasujących terminów.
Kurs można rozpocząć mając już 17 lat i 9 miesięcy!

TERAZ ZOSTAJE JUŻ TYLKO PILNIE SIĘ UCZYĆ BO ZDANY EGZAMIN TUŻ TUŻ 🙂

Kurs nauki jazdy bez konieczności uczestniczenia w zajęciach teoretycznych ( najbardziej popularny )

Obowiązują kroki 1, 2 i 3. Kursant sam ( z ewentualną naszą pomocą ) przygotowuje się do egzaminu teoretycznego. Zdaje egzamin teoretyczny państwowy w WORD i przystępuje natychmiastowo do praktycznej nauki jazdy. Jest to najszybsza forma uzyskania uprawnień do zdania egzaminu praktycznego.

Taka forma przystąpienia do nauki w naszej szkole pozwala skończyć 30 godzin jazd w 5 tygodni.

Kurs i egzamin na naszym samochodzie

Oferujemy możliwość zdawania egzaminu na naszym samochodzie. Uczycie się i zdajecie tym samym pojazdem, którym jeździcie na kursie – bez dodatkowego stresu, przesiadania się do innego, nowego nieznanego Wam auta.
Już nie będzie problemu z inaczej działającym sprzęgłem, gazem czy pedałem hamulca,

Więcej informacji po kontakcie z naszym biurem

Przydatne linki:
Wolne terminy egzaminów w WORD Warszawa