O nas

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas wykształciliśmy kilka tysięcy wspaniałych kierowców. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Świetne przygotowanie pedagogiczne oraz miliony przejechanych kilometrów pozwalają nam wprowadzać nowe, niekonwencjonalne metody nauczania niespotykane w żadnej innej szkole.

Podczas kursu przykładamy ogromną wagę do tego abyś w przyszłości stał się dobrym i odpowiedzialnym kierowcą. Jesteśmy wyrozumiali, cierpliwi, ale także wymagający. Wszystko to w trosce o Ciebie i twoją pewność za kierownicą.

W naszej szkole pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni po to tylko żeby sprostać Waszym potrzebom i wymaganiom.

ZDAWALNOŚĆ NASZYCH KURSANTÓW JEST NAJWYŻSZĄ W WOJ. MAZOWIECKIM.

Jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi z uwzględnieniem miejsc najbardziej problematycznych dla kursantów, w których często dochodzi do błędów. Kursy prowadzimy samochodami Hyundai i20 takimi jak na egzaminie państwowym. Mamy dwa samochody do nauki jazdy z automatyczną skrzynią biegów.

Siedziba, biuro, sala wykładowa i plac manewrowy naszej firmy mieści się przy ul. Piusa 47d w Chotomowie. Drugie biuro  mieści się przy ul. Nowolipie 17a w Warszawie.

Sala wykładowa mieści się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej przy ul. Piłsudskiego 26 w centrum Legionowa i w Chotomowie przy ul. Piusa XI 47 d.

Posiadamy własny utwardzony, wyłączony z ruchu, niedostępny dla osób postronnych plac manewrowy. Dzięki temu nasi kursanci mogą się skupić na prawidłowym wykonaniu manewrów przewidzianych na egzaminie państwowym. Plac jest doskonale oznaczony, oświetlony i przygotowany do szkolenia praktycznego.

Zapraszamy 🙂