Regulamin zajęć

Regulamin

Zgłoszenie na zajęcia w naszej szkole automatycznie skutkuje akceptacją poniższego regulaminu.

  1. Zajęcia odwołujemy na minimum 24h przed zaplanowanymi zajęciami. W przypadku odwołania zajęć po tym czasie, zajęcia przepadają, a za takie godziny należy zapłacić zgodnie ze stawką za zajęcia uzupełniające (80 zł/h). Wyjątkami są NAGŁE sytuacje zdrowotne potwierdzone zaświadczeniem lekarskim.
  2. Na zajęcia nie przychodzimy chorzy, zakatarzeni, kaszlący, z gorączką, podczas leczenia antybiotykami. Szanujmy zdrowie swoje oraz instruktora, który każdego dnia może roznieść zarazki na kolejnych kursantów i ich rodziny. Jak instruktor zachoruje, to kilkudziesięciu kursantów będzie odciętych od możliwości odbycia jazd.
  3. Instruktor, który nie dostanie wcześniej informacji o ewentualnym spóźnieniu, będzie na państwa czekał 15 minut i po tym czasie wraca do bazy. Oczywiście zawsze zdarzają się sytuacje losowe, które oczywiście rozumiemy, ale prosimy o poinformowanie, że planujecie się państwo spóźnić (tak, 3 minuty to również spóźnienie). Prosimy o szanowanie siebie nawzajem jako ludzi, jak i również czasu pracy instruktora.